Luxurious Family 5 Bedroom Getaway San Diego

San Diego
Luxurious Family 5 Bedroom Getaway Vakantiehuis *

Luxurious Family 5 Bedroom Getaway San Diego

5311 Soledad Mountain Road, San Diego, Verenigde Staten Kaart weergeven
Luxurious Family 5 Bedroom Getaway San Diego villa van 321 m² is op 6 km van het Belmont Park gelegen en biedt vissen voor actieve gasten. Dit vakantiehuis heeft een bubbelbad en bevindt zich op een rijafstand van 15 minuten van SeaWorld San Diego.
Deze 1-slaapkamer villa is in de Pacific Beach wijk van San Diego gelegen, op afstand van 7 km tot gezinsattracties zoals het Birch Aquarium. Luxurious Family 5 Bedroom Getaway villa is op wandelafstand van 25 minuten van het Cadman Park and Recreation Center gesitueerd.
Vanuit deze villa kunt u het uitzicht over de tuin bewonderen.
Een complete keuken met een waterkoker, een koelkast en keukengerei is aanwezig om aan de behoeften van de gasten te voldoen. Deze accommodatie biedt toegang tot treinstation Santa Fe Depot, dat op 14 km afstand ligt.
+ Meer - Minder
Hoofdvoorzieningen
  • Wi-Fi
  • Zwembad
  • Sportactiviteiten
  • Kindvriendelijk
  • Airconditioning
  • Huisdieren
  • + Meer

Kaart

Toeristische attracties in

San Diego
Luchthavens
  • Luchthaven San Diego International Airport - 16 km
Treinstations
  • San Diego Old Town Transportation Center - 8 km

Kamers en beschikbaarheid

Even wachten, we zijn beschikbare kamers voor u aan het controleren.
Faciliteiten

Algemeen

  • Roken is niet toegestaan
  • WiFi
  • Parkeerplaats
  • Huisdieren toegestaan

Eten

  • Elektrische waterkoker
  • Droger
  • Keukengerei

Sport en recreatie

  • Buitenzwembad
  • Aquapark
  • Tuin
  • Watersport
  • Golfbaan
  • Visserij

Kamervoorzieningen

  • Airconditioning
  • Verwarming
  • Patio
  • Koffie- en theefaciliteiten
  • Eettafel
  • Strijkfaciliteiten
  • Wasmachine
  • Gratis toiletartikelen
  • Ledikanten/ Babybedden
Hoofdvoorzieningen
  • Wi-Fi
  • Zwembad
  • Sportactiviteiten
  • Kindvriendelijk
  • Airconditioning
  • Huisdieren

Hotelbeleid

Inchecken: van 16:00 tot 23:59
Uitchecken: tot 10:00
Licentienummer629295,STR-05530L
Voer uw datums in
Voer uw datums in
Do 30 Jul
Vrij 31 Jul
Gasten
Hotels in San Diego aan het zoeken